Siparişleriniz ürün sayfasında belirtilen gün sayısında üretilip Standart gönderi olarak kargoya verilmektedir. Gönderilerin ulaşım süresi yoğunluğa göre değişmekte olup 3-5 iş günüdür.

Bütün ürünlerimiz korunaklı kutu veya balonlu naylonlarla paketlenerek gönderilir. Myrattan Home taşıma esnasında oluşabilecek herhangi bir hasardan sorumlu tutulamaz. Myrattan Home bu koşullarda değişim yapma hakkını saklı tutar.

İPTAL KOŞULLARI
Siparişinizi oluşturmanızın ardından 1 saat içerisinde iptal edebilirsiniz. İptal talebinizi bize info@myrattanhome.com adresine mail atarak iletebilirsiniz. Ücret iadeniz sipariş durumunuz İade Edildi göründüğünde eş zamanlı olarak gerçekleşmektedir. Kartınıza yansıması Bankadan bankaya değişebilmekle birlikte birkaç gün içinde gerçekleşmekte olup, detaylı takibini bankanızdan sağlayabilirsiniz.

İADE/DEĞİŞİM KOŞULLARI

Ürünlerimiz konusunda oldukça iddialı olsak da herhangi bir sebepten ötürü ürünü istemezseniz teslimat tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade işlemini info@myrattanhome.com adresine mail olarak bildirdikten sonra Yurtiçi Kargo ile gönderebilirsiniz. Ürünlerin iade ve değişiminin  kabul edilebilmesi için hiçbir şekilde kullanılmamış olması, paketten çıkan her öğenin (etiket, broşür, sticker gibi) tam teslimi ve satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması gerekmektedir.

Yapılan incelemenin ardından şartları sağlayan ürünlerin geri ödemesi 7 iş günü içerisinde gerçekleşecektir.

Ücretin tamamının iadesi için kargoya verdiğiniz ürünlerin takip kodunu bize bildirmelisiniz. Tam iade talep etmek için aşağıdaki kuralları sağladığınıza lütfen emin olun:

  • Tahrip edilmiş, kullanılmış ve satın alma özelliği kaybolmuş ürünlerin geri iadesi yapılamaz.

  • Alıcı ödemeli olarak gönderilen kargolar teslim alınamaz.

  • Değişim için istediğiniz ürün satın almış olduğunuz üründen farklıysa müşteri bu farkı ödemeyi Kabul eder.

  • 14 günü aşan herhangi bir iade başvurusu dikkate alınmayacaktır.

  • 15 günü aşan herhangi bir değişim başvurusu dikkate alınmayacaktır.

  • Myrattan Home bu koşullarda değişim yapma hakkını saklı tutar.